Únor 2009

Lyserg

28. února 2009 v 19:52 | Vlkouš |  Král šamanů

Lyserg Diethel

Lyserg je z Londýna. Pochází z rodiny proutkařů. Jednou dostal k narozeninám od otce kyvadélko a strážného ducha Chloe.Ten samý den přišel domů, který se již zmítal v ohni a uviděl tam Zeka, který zavraždil jeho rodiče, přísahal, že ho zničí za jakoukoliv cenu. Obětoval pro to opravdu hodně. Spousta lidí ho nechápe, vím chová se dost divně, ale je potřeba si uvědomit, že Zeke mu v den jeho narozenin zabil rodiče a on udělá cokoliv, aby se mu pomstil.
Jméno: Lyserg Diethel
Věk: 14
Duch: Chloe(Morphine)
Sen: zabít Zeka a pomstít rodiče
Oblíbená věc: upřímnost
Hlášky: A proč bychom to dělali?Ano má paní.
Přátelé: Yoh a jeho parta,Anna,Tami,Jun a Morthy
Zazáří v dílech: 27-64
Něco o něm: Vůbec nerozumí vtipům a je děsně staromódní a oblíká se jak děda.V šesti mu Zek spáli rodiče a proto ho chce zabít.Nejdříve potkal Yoha pak Spravedlivé.Jeho duch se vtěluje do kyvadélka a nejsilnější útok je Big Ben.Jinak ze Spravedlivých ho pak vyhodili a tak se znovu spojil s Yohem a pomohl zničit zeka,protože všichni až na Marca a Jeanne Zek zabil,dostal jejich duchy a ty se spojily s Chloe.

Tami

28. února 2009 v 19:45 | Vlkouš |  Král šamanů
TAMARA TAMAO

Strážný duch:Konchi a Ponchi

Věk:11

Bydliště:Tokyo

Sen:Stát se dobrou učednicí


Lenny-obrázky

28. února 2009 v 11:12 | vlkouš |  Král šamanů

Vlkoušci

27. února 2009 v 18:36 | vlkouš |  Vlci

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekfunny

27. února 2009 v 18:34 | vlkouš |  Srandovní kout
Obrazek

Babičiny dortíky kdo je sem dal??????!!!!!XDDDDDDD
Obrazek

Máš novou pleťovou masku Lene???
Obrazek

Teď už vypadám jako žába????
Obrazek


Ještě je k použití levá ruka!!!!!!!
Obrazek

Tobě to sekne.XD
Obrazek

A vaším soupeřem se stává......................................................................Pan Lenochd
Obrazek

LENOCHOD??????????Nemáte něco slabšího???XDDD
Obrazek


A vítězěm roku 2008 se stává..............................ANNA
Obrazek

POMÓÓÓÓÓÓC !!!!XDDD
Obrazek

Nejhezčí masky roku 2009!
Obrazek

Tomu se milé děti říká VELIKÉ OSVĚŽENÍ!!!
Obrazek


VYSTŘELIL BYS Z TÝ VODY CHCI SE NAPÍT!!!!!!!
Obrazek

Tak to už není na pití!!!
Obrazek
Poďelanej Choco teď je ze mě napůl černoch

You Asakura

27. února 2009 v 9:58 | vlkouš |  Král šamanů
Věk: 13 let

Datum narození: 12. května 1985

Znamení: Býk

Národnost: Japonská

Povaha: Jak řekl Morty: má srdce bojovníka a duši lenocha.
Pochází z rodu asakurů. Jeho otec i děda jsou legendami mezi šamany. Když byl malý, odešla jeho matka do chrámu a vyrůstal životem osamělého dítěte, protože ostatní ho nechápali a odsuzovali kvůli jheho schopnosti vidět duchy. Většinu času teda trávil s duchy, kteří byli jeho jediní přátelé. Své šamanské schopnosti mu pomáhal zdokonalovat jeho děda Yohmei. Po čase se Yoh odstěhoval a právě na místě nového bydliště potkává Mortyho a stávají se z nich přátelé na život a na smrt. Kromě Mortyho zde získá i svého strážného ducha Amidamara - nezhbytného společníka na své cestě ke Králi šamanů.

Lenny Tao

27. února 2009 v 9:55 | vlkouš |  Král šamanů
Věk: 15 let

Znamení: Kozoroh

Datum narození: 1. ledna 1994

Národnost: Čínská

Povaha: Věčně nabroušený, nikdy se nesměje, hrdý, - jednou dokonce poděkoval :)
Pochází z dynastie Tao, což je jedna z nejobávanějších dynastií. Když byl malý, zemřel mu otec a Len se dostal do výchovy ke svému strýci Jenovi, který ho učil žít podle pravidla "Znič nebo budeš zničen". Pod vlivem tohoto hesla vyrůstal bez přátel s názorem, že lidé jsou odporná a bezcenná stvoření. Z tohoto omylu ho ale vyvedl právě Yoh, kterého měl Len zabít. I když Len v prvním zápase vyhrál, dočkal se odvety, kterou v domění, že ho zloba a vztek posiluje prohrál. Při boji na postup do druhého kola vyšel s remízou, ale i s novým pohledem na svět. K titulu Krále šamanů ho doprovází věrný duch Bason.
ren.jpg Sexy-Lookin' Lenny! image by Itachis_Pet_Cat

Jun Tao

27. února 2009 v 9:51 | vlkouš |  Král šamanů
Jun je Lennova starší sestra. Stejně jako Len byla vychovávaná jejím strýcem a žila podle stejného hesla. Z vlivu strýce En se ovšem dostala mnohem dřív než Len poté, když napadla Yoha se svým duchem Lee Pai Longem a chtěla mu vzít Amidamara pro Lena, ale neuspěla. Yoh v Leem probudil city a pomohl mu uvědomit si kdo vlastně je. To Lee Pai Longa naštvalo a chtěl Jun zabít, Yoh mu v tom ale zabránil a tím přivedl Jun na správnou cest. Za to, že Jun pochopila, že je nesmyls žít podle hesla "znič nebo budeš zničen" byla usazena do vězení a Leeho jí vzal En. Jun je typ šamana zvaný doschi, což znamená, že ovládá zombie pomocí talismanů.
http://www.absoluteanime.com/shaman_king/jun.jpg


Král šamanů

27. února 2009 v 9:43 | vlkouš |  Král šamanů
http://oversoul.flogbrasil.terra.com.br/1099236795.jpg
Král šamanů je příběh několika osob, šamanů, které vidí duchy a dokáží se s nimi spojit na společný boj proti zlu. Hlavním hrdinou je mladý šaman Yoh Asakura, který se chce stejně jako ostartní stát Králem šamanů, a proto se se svými přáteli vydává na dlouhou cestu do městeška Doubí Vilige, aby si tento sen splnil. Po cestě se seznámý s jeho dvojčetem Zekem, který má ovšem úplně jiné představy o budoucím světě, a proto Yoha nečeká jen zkouška na obdržení titulu Krále šamanů, ale i záchrana celého světa.


Davis-popis

7. února 2009 v 20:50
Daisuke "Davis" Motomiya
Jméno a příjmení: Daisuke Motomiya ("dajsuke motomija")
přezdívka: Davis ("dejvis")
věk: 11let
Digimon:Veemon (V-mon)
znak: courage/Mut/odvaha , friendship/Freundschaft/přátelství,
miracles/Wunder/zázrak
krevní skupina: AB
Barva: modrá
škola: ZŠ Odaiba v Tokyu
třída: 5.třída
záliby: fotbal, jídlo(nudlová polévka)
nejlepší kamarád: Ken
rodina: Má oba rodiče a starší sestru Jun.
Jako Taiovo dvojče - stejně spravedlivý , stejně zbrklý , stejně odvážný a stejné brýle ve vlasech , takový je Davis , asi nejspontálnější a nejkomičtější člen týmu druhé generace. Pro svou povahu se také stává vedoucím nových Digirytířů. Davis je živel , který svou osobností ovlivňuje všechny okolo a má úžasnou schopnost dodávat všem odvahu i v těch nejnevýchodnějších situacích. Jako první přišel na to , že Digimon Kaizer je ve skutečnosti Ken Ichijouji , jako jediný měl sílu bojovat s ním až do konce a jako jediný dokázal zázrak. Byl to on , kdo první začal , po té , důvěřovat Kenovi až tak , že se z nich stali nejlepší přátelé. Kromě některých dobrých už jmenovaných vlastností , je Davis také příšerně nenažraný (jeho oblíbeným jídlem je nudlová polévka) , občas lehkomyslný a ukecaný. Zřejmě právě proto je to tak sympatická postava. Tedy určitě sympatičtější , než jeho sestra Jun , která je v sedmnácti ještě stále v pubertě a žádný kluk se před ní necítí v bezpečí. Davisův Digimon je Veemon (V-mon). Jeho stádia jsou: micro - Chibomon , in-training - Demiveemon , rookie - Veemon , champion - Exveemon, s Armorem odvahy - Flamedramon , s Armorem přátelství - Raidramon(Lighdramon) , s Armorem zázraku - Magnamon , ultra(joggress) - Paildramon , mega - Imperialdramon , mega-ultimate - Imperialdramon Fighter Form.

Cody-popis

7. února 2009 v 20:50 | Vlkouš
Iori "Cody" Hida
Jméno a příjmení: Iori Hida ("jori hida")
přezdívka: Cody ("koudy")
věk: 9let
Digimon: Armadillomon (Armadimon)
znak: knowledge/Wissen/vědomosti a reliability/Zuverlässigkeit/spolehlivost
krevní skupina: * A
Barva: žlutá
škola: ZŠ Odaiba v Tokyu
třída: 3.třída
záliby: Kendo
nejlepší kamarádi: T.K.
rodina: Má pouze maminku , otec zemřel. Má dědu a je jedináček.
Cody přemýšlí na svůj věk vždy rozumně a logicky. Je velmi inteligentní a bystrý , ale občas je i tvrdohlavý a noeblomný. Žije jen s maminkou , neboť jeho tatínek zemřel , při výkonu policejní služby. Do Codyho výchovy také částečně zasahuje dědeček , který ho učí tradičnímu umění boje s tyčemi - Kendu. Cody byl nejdelší dobu proti tomu , aby Ken vstoupil k nim do týmu , ale i on to nakonec vzdal , neboť Ken si svou laskavostí dokázal získat všechny. Codyho nejlepším kamarádem je T.K. , přesto , že jsou v lecčems rozdílní. Na konci seriálu prožívá Cody krizi , neboť se objeví , nejlepší přítel jeho mrtvého otce , který se jmenuje Yukio Oikawa a slouží Temnotě. Cody netuší , co má dělat a okolnosti mu rovněž nejsou příliš ku prospěchu. Nakonec se ale rozhodne správně. Codyho Digimon je Armadillomon (Armadimon) , na levelu in-training - Upamon , rookie - Aradillomon , champion - Ankylomon , s Armorem vědomostí - Digmon , s Armorem spolehlivosti - Submarimon , a ultra - Shackoumon.

Miyako-popis

7. února 2009 v 20:49 | Vlkouš
Miyako "Yolei" Inoue
Jméno a příjmení: Miyako Inoue (,,mijako inou'')
přezdívka: Yolei ("juli")
věk: 12let
Digimon:Hawkmon
znak: love-láska , sincerity-upřímnost
krevní skupina: * B
Barva: červená
škola: ZŠ Odaiba v Tokyu
třída: 6.třída
záliby: počítače , jídlo , kluci
nejlepší kamarádi: Kari , Mimi ,Izzy
rodina:Má oba rodiče , dvě starší
sestry a staršího bratra.
Yolei je počítačový génius , ale v ukecanosti a nenažranosti se předhání s Davisem. Je bláznivá, ukřičená , nebojácná , milá , veselá a kamarádská. Má tři starší sourozence z nichž jedna ze sester, Momoe, je nejlepší kamarádkou Davisovy sestry Yun. Jejich rodiče mají malý obchoďák , jménem Ai-markt, takže Yolei neustále ostatním nosí něco dobrého na zub.Yolei se líbí, snad kromě některých kamarádů, téměř všichni kluci , které potká. Třeba americký Digirytíř Michael , ale hlavně Ken , který se jí mimochodem líbil i jako Digimon Kaizer. Jejím největším vzorem je Mimi , se kterou si skvěle rozumí a pořád se jí snaží podobat. Její dobrý kamarád je i Izzy , se kterým si pro změnu rozumí ve věcech technických. Ale úplně nejvíc kamarádí s Kari. Yolei, stejně jako Mimi , nechtěla na začátku bojovat, pak ale poznala smysl , který jejich boj má a pochopila , svůj cíl .
Yoleiin Digimon je Hawkmon se stádii: micro - Pororomon , in-training - Poromon , rookie - Hawkmon, champion - Aquilamon , s Armorem lásky - Halsemon, s Armorem upřímnosti - Shurimon, ultra(joggress) - Sylphymon.

Kari-popis

7. února 2009 v 20:49 | Vlkouš
Hikari "KARI" Yagami
Jméno a příjmení: Hikari Yagami ("(h)ikari jagami'')
přezdívka: Kari (v němčině "kárí"' u nás "kari")
věk: 11 let
Digimon: Gatomon (Tailmon)
znak: light/Licht/světlo
krevní skupina: A
Barva: světle růžová
škola: ZŠ Odaiba v Tokyu
třída: 5.třída
záliby: zvířata a Digimoni
nejlepší kamarádi: ve dvojce nejvíc Yolei
rodina: Má oba rodiče a bratra Taie.
Kari je dobrosrdečná a milá stejně jako v první řadě. Pro každého má vždy vlídné slovo a úsměv , proto je také hodně oblíbená. Jen trošku má problémy s tím , jak Davisovy vysvětlit , že je pro ní jen dobrý kamarád. Hodně času tráví s T.K. a v jednom díle dokonce naznačila , že je do něj zamilovaná , ale v souhrnu událostí se pak tak nějak na to zapomělo. Nicméně Kari je senzitivní typ a soucítí jak s kamarády , tak i s nepřáteli , což se projevilo například u Blackwargreymona. Nejvíc kamarádí s Yolei , které pomáhala s pochopením smyslu boje , který ona sama také nemá ráda. Ale Yolei a Kari jsou skvělý tým a dobře se doplňují. Jejich Digimoni se jako druzí spojili v joggress digitalizaci na Sylphymona. Kari mimoto ještě v druhé řadě dostane novou armor digitalizaci světla pro Gatomona a ten se tak bude moci proměnit na Nefertimona

T.K.

7. února 2009 v 20:48 | Vlkouš
Ty Joo.. Asi si o mně myslíte..že sem blázen..když sem dáwám Digimony ♥ ..Ale já ten seriál miluyu xD .. Digimon 1 mě moc neba xD ..Já radši Digimon 02 ;)
Takeru ,,T.K.'' Takaishi
Jméno a příjmení: Takeru Takaishi ("takeru takajši")
přezdívka: T.K. ("tý kej")
věk: 11 let
Digimon: Patamon
znak: hope/Hoffnung/naděje
krevní skupina: 0
Barva: zelená
škola: ZŠ Odaiba v Tokyu
třída: 5.třída
záliby: psaní (podle jeho pozdější profese)
nejlepší kamarádi: ve dvojce nejvíc Cody
rodina: Jeho rodiče se rozvedli
a žijí odděleně.
On žije s matkou.
Má bratra Matta.
T.K. se na začátku druhé řady úplně změnil. Nejen fyzicky (například strašně vyrostl) , ale i psychicky. Už to není ten malý pohodový kluk - je nyní více cílevědomý , inteligentní a soběstačný. A taky to vypadá , že se zamiloval. A to do Kari. Jenže do ní se zakoukal i Davis , takže si ti dva příliš do oka nepadli , přesto jsou to ale přátelé. T.K. v druhé řadě bude bojovat s vlastní nenávistí vůči Temnotě , kterou Cody správně označil , jako T.K. druhou tvář. Na jednu stranu je totiž T.K. milý a laskavý a na tu druhou je zatvrzelý a podrážděný. Tuto svoji druhou stránku , ale dokáže překonat. T.K. Digimon Patamon dostane v 02. novou (armor) digitalizaci na Pegasusmona a Angemon se v Joggress spojí s Ankylomonem a vznikne Digimon na ultra levelu - Schackoumon

Tai-popis

7. února 2009 v 20:47 | Vlkouš
Taichi ,,TAI'' Yagami
Jméno a příjmení: Taichi Yagami (,,tajči jagami'')
přezdívka: Tai (,,taj'' - u nás se čte "táj")
věk: 11let / 14let
Digimon: Agumon
znak: courage/Mut/odvaha
krevní skupina: AB
Barva: oranžová
škola: ZŠ/střední škola Odaiba v Tokyu
třída: 5.třída/ 3.ročník střední
záliby: fotbal , sport
nejlepší kamarád: Matt
rodina: matka, otec, sestra Kari
Tai je neoficiální vedoucí party dětí ztracených v Digisvětě a nejvýraznější osobností první generace. Jeho nezdolná víra ve spravedlnost a odvaha mnohokrát pomohli celému týmu z nesnází, ovšem , někdy kvůli těmto vlastnostem právě problémy přivolal. Má totiž poněkud zbrklou povahu , ale umí se chovat i umírněně, což je způsobeno tím, že se cítí zodpovědný za zbytek party. Tai je spravedlivý, odvážný, čestný a obětavý - takový, jaký má být každý vedoucí. Přesto, že má někdy i své slabé chvilky umí je překonávat a dodávat odvahu ostatním. Tai je sportovec každým coulem - hraje skvěle fotbal a je talentovaný i na jiné sporty. Jeho nejlepším kamarádem je Matt , přestože si na začátku příliš do oka nepadli. Ale i dva tak rozdílní kluci, jako Tai a Matt si k sobě našli cestu, která sice trvala hodně dlouho, ale na jejím konci oba poznali pravou sílu svého přátelství. Taiův Digimon je Agumon. Na levelu micro Botamon , na levelu in-training Koromon, Rookie - Agumon , Champion - Greymon, Ultra - Metalgreymon a Mega - Wargreymon. V Joggress digitalizaci s Mattem se jejich megalevelový Digimoni spojí v jednoho-Omnimona. Tai žije v úplné rodině - má skvělé rodiče a mladší sestru Kari, která se později stane osmým Vyvoleným dítětem.
V druhé generaci se Tai už nevyskytuje tak často , přesto v ní má své neměné místo. Po boku ostatních Digirytířů první generace pomáhá se zaběhnutím nováčků i později v boji proti invazi Digimonů a ještě později proti Blackwargreymonovi, který proniknul do normálního světa. Tai se vyskytuje ve všech čtyřech filmech první a druhé generace.

Matt-popis

7. února 2009 v 20:47 | Vlkouš
Yamato ,,MATT'' Ishida
Jméno a příjmení: Yamato Ishida ("jamato išida'')
přezdívka: Matt (,,met'')
věk: 11let / 14let
Digimon: Gabumon
znak: friendship/Freundschaft/přátelství
krevní skupina: 0
Barva: modrá
škola: ZŠ/střední škola Odaiba v Tokyu
třída: 5.třída/ 3.ročník střední
záliby: zpěv , hraní na harmoniku
nejlepší kamarád: Tai
rodina:jeho rodiče se rozvedli , žije s otcem,
má mladšího brášku T.K.
Matt je typický příklad frajera. Mluví tak, myslí tak, jedná tak. Nikdy neukáže slabost, a ze všeho si dělá legraci. Je to rebel, který si neumí přiznat, že je něco , co mu způsobuje smutek a bolest. Přesto v něm pobyt v Digisvětě tuto povahu zlomí, a otevře mu oči. Pozná, že projevovat city není trapárna a že přátelství je nadevše. Matt pochází z rozvrácené rodiny - jeho rodiče se rozvedli, když byl ještě malý a vzali mu tak možnost na normální dětství, strávené se svým mladším bráškou T.K-eiem. Proto se Matt o T.K-eie. v Digisvětě tak skvěle bratrsky stará, aby mu vynahradil tu dobu, kdy spolu nemohli být. Matt je vůbec komplikovaná postava. Přesto, že někdy se chová nafoukaně a protivně v hlouby duše trpí komplexy, které plně vyústí na povrch až na konci první řady seriálu. Díky těmto komplexům se také neustále hádá s Taiem. Mattův Digimon se jmenuje Gabumon a má následující digitální stádia: in-training -Tsunomon, Rookie - Gabumon, Champion - Garurumon, Ultra-Weregarurumon , Mega- Metalgarurumon, Joggress s Wargreymonem-Omnimon.
V druhé generaci je Matt zpěvákem v rockové skupině, kterou založil s pár spolužáky a jmenuje se Teen-Age Wolves. Koncerty této skupiny jsou fakt ÚŽASNÝ! V 02. také začne Matt chodit se Sorou, i když celou první řadu se zdálo, že ten, do koho je Sora zamilovaná je Tai. Trochu jim to chození zkomplikuje Davisova starší (17-letá a strašně protivná) sestra Jun, která se do Matta rovněž zakouká a bude ho pronásledovat na každém kroku. Ta se ale nakonec, k Mattově velké radosti, zamiluje do někoho jiného.

Mimi-popis

7. února 2009 v 20:46 | Vlkouš
Jméno a příjmení: Mimi Tachikawa
přezdívka: -
věk: 10 let/13 let
Digimon: Palmon
znak: sincerity/Aufrichtigkeit/upřímnost
krevní skupina: B
Barva: světle zelená
škola: ZŠ Odaiba v Tokyu/střední v New Yorku
třída: 4.třída
záliby: móda
nejlepší kamarádi: Yolei a Sora
rodina: Klasický příklad šťastné tříčlenné rodiny.
Mimi je všechno jiné, jen né obyčejná. Je bláznivá , výstřední , hysteriká a horkokrevná , přesto však i citlivá , milá , veselá a duší romantička. Je jedináček, a její rodiče jí odmalička rozmazlovali - krásnými šaty , úžasným pokojíčkem a spoustou lásky. Mimi byla spokojené dítě - tedy až do té doby , než se dostala do Digisvěta , v kterém pochopila , že není všechno zlato , co se třpytí. Mimi nesnáší vše , co je zlé a brutální , čehož v podobě tyranských Temných Pánů bylo v Digisvětě dost a dost. Ač se zprvu Mimi zdá jen jako rozmazlená malá holka , později i ona jaksi dospívá a mění se , ačkoliv ani to jí neubere na té výstřední a komické stránce její osobnosti. Mimi ráda zpívá a zpívá dobře , a i když svůj talent později nijak zvlášť nebude rozvíjet , určitě alespoň písnička I Wish , v jejím podání , je nezapomenutelná. Mimiiným Digipartnerem je Palmon. Jeho stádia jsou: in training - Tanemon , rookie - Palmon , champion - Togemon , ultra - Lillymon.
V 02. se bude Mimi vyskytovat opravdu po málu , neb se s rodiči přestěhuje do New Yorku. Tam pozná prvního , z dosud neznámých internacionálních Digirytířů, Michaela , kterého později představí ostatním.

Sora-(Já)-popis

7. února 2009 v 20:44 | Vlkouš
Sora Takenouchi

Jméno a příjmení: Sora Takenouchi

přezdívka: -

věk: 11 let/14 let

Digimon: Biyomon,Huskymon

znak: love/Liebe/láska

krevní skupina: 0

Barva: červená

škola: ZŠ Odaiba v Tokyu

třída: 5.třída

záliby: fotbal , tenis

nejlepší kamarádi: Mimi

rodina:
Toshiko a Haruhiko Takenouchiovi.
Matka je aranžérka květin, otec
působí jako profesor folkloru na
Tokyiské univerzitě. Sora je jedináček.
Sora je klučičí typ holky. Sportuje, hraje fotbal a snaží se být ve všem dobrá, tak jako kluci. Jenže uvnitř je to citlivá dívka , která se cítí nemilovaná. Tento pocit výrazně kontrastuje s tím, že dostane jako svůj znak , znak Lásky. Sora je milá, obětavá, umí se chovat velice mateřsky, ale zároveň má i svoje výpadky, kdy se dokáže rozčertit, a kdo by v ní pak hledal tu hodnou Soru, nenašel by jí. Sora má oba rodiče, ale její otec je kvůli svému povolání profesora folkloru neustále na cestách, kde ho studuje. Matka je oproti tomu pořád doma a snaží se, někdy až přehnaně Soru vychovávat. A právě z matčiných neustálých zákazů, má Sora pocit, že jí maminka nemá ráda a je kvůli tomu nešťastná. V Digisvětě se zdá, že je Sora nejpohodovější člen party. Vše řeší vyrovnaně a s rozumem, ale i její skryté bolesti se časem dostanou na povrch. Sořin sympatický Digimon je Biyomon, který má následující digitální vývojové formy: in-training -Yokomon (Pyokomon) , rookie- Biyomon (Piyomon), champion- Birdramon, ultra- Garudamon , a stádium, které v seriálu nikdy vidět nebylo, přesto existuje - Mega-Phoenixmon.
V 02. se Sora z fotbalu přeorientovala na tenis, snad vlivem matky. Také začne chodit s Mattem, a můžu vám prozradit, že těm dvěma jejich vztah vydrží opravdu dlouho, i když se množí jisté fámy, ale to tu nebudu rozebírat...

Jou-popis

7. února 2009 v 20:43 | Vlkouš
Jyo "JOE" Kido
Jméno a příjmení: Jyo Kido ("džio kido")
přezdívka: Joe ("džou" v němčině "džouí")
věk: 12/15 let
Digimon:Gomamon
znak: reliability/Zuverlässigkeit/spolehlivost/
krevní skupina: 0
Barva: šedivá
škola: ZŠ Odaiba v Tokyu/?? střední ??gymnázium
třída: 6.třída/2.ročník
záliby: rady ostatním a panikaření
nejlepší kamarádi: prakticky nikdo výrazněji - ale Tai, nebo Matt, nebo Izzy možná
rodina: Má tátu ,mámu a staršího bratra
Shua , který studuje a je asistentem profesora
Takenouchiho-Sořiina táty. Joeyho otec chce
aby se Joe stal doktorem.
Joe je nejstarší z celé party, ale také nejustaranější a nejustrašenější. Ovšem v komičnosti , bláznivosti a ufňukanosti by si s Mimi mohli tykat. Joe neměl moc přátel, než se dostal do týmu Digirytířů. Jeho samota a prázdný život mu vetkli ustrašenou povahu , kterou má teď. Jeho strach o sebe samého , však vždy spolehlivě předčí strach o ty ostatní. Jako nejstarší má , podle vlastního názoru , ty ostatní na starost a podle toho se vždy chová , včetně toho, že se radši pustí do nebezpečí sám , než by v něj vystavil zbývající děti. Ačkoliv to byl na začátku on , kdo se první chtěl z Digisvěta dostat domů , později byl za tuto zkušenost vděčný. Joe se rozhoduje , jestli bude studovat na doktora , jako jeho bratr Shu , nebo bude chtít v životě dělat něco jiného. Joeho Digimon se jmenuje Gomamon a patří k nejroztomilejším v seriálu. Gomamonova vývojová linie zní takto: in-training - Bukamon (Pukamon) , rookie - Gomamon , champion - Ikkagumon , ultra - Zudomon.
V 02. se Joe opravdu rozhodne pro doktorskou dráhu a začne na doktora studovat.